Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Ale Handboll Flickor 13 (födda 07 eller senare)
Eksjö BK Flickor 13 (födda 07 eller senare)
Eskilstuna Guif Flickor 14 (födda 06 eller senare)
Eskilstuna Guif Flickor 14 (födda 06 eller senare)
Falköpings AIK HK Pojkar 13 (födda 07 eller senare)
Falköpings AIK HK Flickor 14 (födda 06 eller senare)
Falköpings AIK HK Flickor 16 (födda 04 eller senare)
Falköpings AIK HK Flickor 18 (födda 02 eller senare )
Halmstad Handboll Pojkar 16 (födda 04 eller senare)
Hammarby IF HF Flickor 12 (födda 08 eller senare)
HK Aranäs Aranäs, Onsala Flickor 11 (födda 09 eller senare)
HK Aranäs Flickor 12 (födda 08 eller senare)
HK Aranäs Flickor 12 (födda 08 eller senare)
HK Aranäs Flickor 12 (födda 08 eller senare)
HK Aranäs Flickor 18 (födda 02 eller senare )
HK Country Svart Flickor 11 (födda 09 eller senare)
HK Country Röd Flickor 11 (födda 09 eller senare)
HK Lidköping Flickor 13 (födda 07 eller senare)
HK Lidköping Flickor 13 (födda 07 eller senare)
HK Silwing/Troja Pojkar 12 (födda 08 eller senare)
Huddinge HK Vit Pojkar 11 (födda 09 eller senare)
Huddinge HK Blå Pojkar 11 (födda 09 eller senare)
Härryda HK Flickor 16 (födda 04 eller senare)
IF Hallby HK Pojkar 9 (födda 11 eller senare) - Minihandboll
IF Hallby HK Pojkar 10 (födda 10 eller senare)
IF Hallby HK Pojkar 11 (födda 09 eller senare)
IF Hallby HK Pojkar 12 (födda 08 eller senare)
IF Hallby HK Pojkar 13 (födda 07 eller senare)
IF Hallby HK Pojkar 13 (födda 07 eller senare)
IF Hallby HK Pojkar 14 (födda 06 eller senare)
IF Hallby HK Pojkar 16 (födda 04 eller senare)
IF Hallby HK Pojkar 18 (födda 02 eller senare )
IF Hallby HK Flickor 9 (födda 11 eller senare) - Minihandboll
IF Hallby HK Flickor 9 (födda 11 eller senare) - Minihandboll
IF Hallby HK Flickor 10 (födda 10 eller senare)
IF Hallby HK Flickor 10 (födda 10 eller senare)
IF Hallby HK Flickor 11 (födda 09 eller senare)
IF Hallby HK Flickor 11 (födda 09 eller senare)
IF Hallby HK Flickor 12 (födda 08 eller senare)
IF Hallby HK Flickor 12 (födda 08 eller senare)
IF Hallby HK Flickor 13 (födda 07 eller senare)
IF Hallby HK Flickor 13 (födda 07 eller senare)
IF Hallby HK Flickor 14 (födda 06 eller senare)
IF Hallby HK Flickor 14 (födda 06 eller senare)
IF Hallby HK Flickor 16 (födda 04 eller senare)
IF Hallby HK Flickor 16 (födda 04 eller senare)
IF Hallby HK Flickor 18 (födda 02 eller senare )
IF Hallby HK Parahandboll Gående klass
IFK Bankeryd Bankeryd/Cyrus Pojkar 16 (födda 04 eller senare)
IFK Bankeryd Vit Flickor 12 (födda 08 eller senare)
IFK Bankeryd Blå Flickor 12 (födda 08 eller senare)
IFK Bankeryd Blå Flickor 14 (födda 06 eller senare)
IFK Skövde HK K Pojkar 12 (födda 08 eller senare)
IFK Skövde HK F Pojkar 12 (födda 08 eller senare)
IFK Skövde HK I Pojkar 12 (födda 08 eller senare)
IFK Skövde HK Pojkar 13 (födda 07 eller senare)
IFK Skövde HK Pojkar 13 (födda 07 eller senare)
IFK Skövde HK Pojkar 13 (födda 07 eller senare)
IFK Skövde HK Vit Pojkar 14 (födda 06 eller senare)
IFK Skövde HK Blå Pojkar 14 (födda 06 eller senare)
IFK Skövde HK Pojkar 16 (födda 04 eller senare)
IFK Skövde HK Pojkar 16 (födda 04 eller senare)
IK Baltichov Vit Flickor 12 (födda 08 eller senare)
IK Baltichov Blå Flickor 12 (födda 08 eller senare)
IK Baltichov Röd Flickor 12 (födda 08 eller senare)
IK Baltichov Vit Flickor 13 (födda 07 eller senare)
IK Baltichov Flickor 14 (födda 06 eller senare)
IK Cyrus Pojkar 9 (födda 11 eller senare) - Minihandboll
IK Cyrus Pojkar 10 (födda 10 eller senare)
IK Cyrus Pojkar 11 (födda 09 eller senare)
IK Cyrus Pojkar 14 (födda 06 eller senare)
IK Cyrus Pojkar 14 (födda 06 eller senare)
IK Cyrus Flickor 10 (födda 10 eller senare)
IK Cyrus Flickor 12 (födda 08 eller senare)
KFUM Trollhättans IA Pojkar 10 (födda 10 eller senare)
KFUM Trollhättans IA Nord Pojkar 11 (födda 09 eller senare)
KFUM Trollhättans IA Syd Pojkar 11 (födda 09 eller senare)
KFUM Trollhättans IA Nord Pojkar 12 (födda 08 eller senare)
KFUM Trollhättans IA Syd Pojkar 12 (födda 08 eller senare)
KFUM Trollhättans IA Nord Pojkar 13 (födda 07 eller senare)
KFUM Trollhättans IA Syd Pojkar 13 (födda 07 eller senare)
KFUM Trollhättans IA Nord Pojkar 14 (födda 06 eller senare)
KFUM Trollhättans IA Syd Pojkar 14 (födda 06 eller senare)
KFUM Trollhättans IA Pojkar 16 (födda 04 eller senare)
KFUM Trollhättans IA Nord Flickor 10 (födda 10 eller senare)
KFUM Trollhättans IA Syd Flickor 10 (födda 10 eller senare)
KFUM Trollhättans IA Flickor 11 (födda 09 eller senare)
KFUM Trollhättans IA Flickor 12 (födda 08 eller senare)
KFUM Trollhättans IA Flickor 13 (födda 07 eller senare)
KFUM Trollhättans IA Flickor 14 (födda 06 eller senare)
KFUM Trollhättans IA Nord Flickor 16 (födda 04 eller senare)
KFUM Trollhättans IA Syd Flickor 16 (födda 04 eller senare)
Kungälvs HK Vit Flickor 12 (födda 08 eller senare)
Kungälvs HK Grön Flickor 12 (födda 08 eller senare)
Kvibergs Handbollsklubb Flickor 13 (födda 07 eller senare)
Lidingö SK Flickor 16 (födda 04 eller senare)
Ludvika HF Pojkar 18 (födda 02 eller senare )
Mörrums GOIS HK HK Flickor 18 (födda 02 eller senare )
NKIK Flickor 12 (födda 08 eller senare)
Norrköpings HK Pojkar 14 (födda 06 eller senare)
Norrköpings HK Pojkar 14 (födda 06 eller senare)
Norrköpings HK Pojkar 16 (födda 04 eller senare)
Norrköpings Kvinnliga IK Flickor 13 (födda 07 eller senare)
RP IF Linköping Pojkar 12 (födda 08 eller senare)
RP IF Linköping Pojkar 13 (födda 07 eller senare)
RP IF Linköping Pojkar 14 (födda 06 eller senare)
RP IF Linköping Pojkar 14 (födda 06 eller senare)
RP IF Linköping Flickor 11 (födda 09 eller senare)
RP IF Linköping Flickor 11 (födda 09 eller senare)
RP IF Linköping Flickor 12 (födda 08 eller senare)
Skuru IK Flickor 12 (födda 08 eller senare)
Skuru IK Flickor 12 (födda 08 eller senare)
Skuru IK Flickor 13 (födda 07 eller senare)
Stenungsunds HK Pojkar 9 (födda 11 eller senare) - Minihandboll
Stenungsunds HK Pojkar 10 (födda 10 eller senare)
Stenungsunds HK Pojkar 10 (födda 10 eller senare)
Stenungsunds HK Pojkar 11 (födda 09 eller senare)
Stenungsunds HK Pojkar 11 (födda 09 eller senare)
Stenungsunds HK Pojkar 12 (födda 08 eller senare)
Stenungsunds HK Pojkar 13 (födda 07 eller senare)
Stenungsunds HK Pojkar 13 (födda 07 eller senare)
Stenungsunds HK Pojkar 14 (födda 06 eller senare)
Stenungsunds HK Pojkar 14 (födda 06 eller senare)
Stenungsunds HK Pojkar 16 (födda 04 eller senare)
Stenungsunds HK Pojkar 16 (födda 04 eller senare)
Stenungsunds HK Flickor 9 (födda 11 eller senare) - Minihandboll
Stenungsunds HK Flickor 9 (födda 11 eller senare) - Minihandboll
Stenungsunds HK Flickor 10 (födda 10 eller senare)
Stenungsunds HK Flickor 10 (födda 10 eller senare)
Stenungsunds HK Flickor 11 (födda 09 eller senare)
Stenungsunds HK Flickor 12 (födda 08 eller senare)
Stenungsunds HK Flickor 12 (födda 08 eller senare)
Stenungsunds HK Flickor 13 (födda 07 eller senare)
Stenungsunds HK Flickor 13 (födda 07 eller senare)
Stenungsunds HK Flickor 14 (födda 06 eller senare)
Stenungsunds HK Flickor 14 (födda 06 eller senare)
Stenungsunds HK Flickor 16 (födda 04 eller senare)
Stenungsunds HK Flickor 16 (födda 04 eller senare)
Stenungsunds HK Flickor 18 (födda 02 eller senare )
Tibro HK Flickor 16 (födda 04 eller senare)
Torslanda HK Flickor 13 (födda 07 eller senare)
Torslanda HK Flickor 13 (födda 07 eller senare)
Torslanda HK Flickor 13 (födda 07 eller senare)
Torslanda HK Flickor 14 (födda 06 eller senare)
Torslanda HK Flickor 14 (födda 06 eller senare)
Täby HBK Flickor 13 (födda 07 eller senare)
Västerviks HF Pojkar 12 (födda 08 eller senare)
Västerviks HF Pojkar 13 (födda 07 eller senare)
Västerviks HF Rosa Flickor 13 (födda 07 eller senare)
Västerviks HF Svart Flickor 13 (födda 07 eller senare)
Årsta AIK HF Pojkar 16 (födda 04 eller senare)
Säkra Stormtrivs Atteviks Hobby Mårdskogs Passera Elite Hotel IF Hallby HK City Hotel Länsförsäkringar O'Learys Tosito JEMAB Nybergs bil Rosenlunds Åkeri Bygginvest Destination Jönköping Kempa Ny position FC Gruppen Stadium ICA Maxi Stormarknad INEV Axelent Nordic Wellness HAGS SmålandsBussen Huset Invest Sverigesupporten.se CaféBar Skanska Rental Hall Media Föreningspizzan Kultur- och fritidsförvaltningen