Seneste resultat

Hallbybollen 2019 begynder
Slut
4/1
5/1
6/1

Finals

  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
06010718 sø 06/01 17:00 sø 06/01 Huskvarna Sporthall P12 Slutspel A Final Eskilstuna Guif Röd 13 - 8 HK Silwing Troja    
06012319 sø 06/01 17:30 sø 06/01 Elmia B-hallen 7 P12 Slutspel B Final Vintrosa IS 12 - 10 Åhus Handboll    
06010418 sø 06/01 17:30 sø 06/01 KFUM-Hallen P13 Slutspel A Final Önnereds HK 15 - 7 RP IF Linköping 2    
06010417 sø 06/01 17:00 sø 06/01 KFUM-Hallen P13 Slutspel B Final Stenungsunds HK 2 10 - 19 HK Lidköping    
06010217 sø 06/01 16:30 sø 06/01 Idrottshuset E-Arenan P14 Slutspel A Final Norrköpings HK 7 - 15 IFK Skövde HK 2    
06010219 sø 06/01 17:30 sø 06/01 Idrottshuset E-Arenan P14 Slutspel B Final Alingsås HK 1 12 - 14 IFK Kristianstad 1    
06010218 sø 06/01 17:00 sø 06/01 Idrottshuset E-Arenan P16 Slutspel A Final Enköpings HF 12 - 15 Ludvika HF    
06011717 sø 06/01 17:00 sø 06/01 Idrottshuset C P16 Slutspel B Final IFK Tumba Handboll Vit 9 - 10 IK Bolton    
06010117 sø 06/01 17:00 sø 06/01 Attarpshallen A F12 Slutspel A Final Gökstens BK Gul 8 - 21 Alingsås HK 1    
06012320 sø 06/01 18:00 sø 06/01 Elmia B-hallen 7 F12 Slutspel B Final Gökstens BK Svart 15 - 12 GF Kroppskultur 2    
06010719 sø 06/01 17:30 sø 06/01 Huskvarna Sporthall F13 Slutspel A Final KFUM Trollhättan 9 - 10 IK Baltichov Blå    
06010116 sø 06/01 16:30 sø 06/01 Attarpshallen A F13 Slutspel B Final Alingsås HK 1 8 - 6 Vadstena HF    
06011818 sø 06/01 17:00 sø 06/01 Idrottshuset D F14 Slutspel A Final RP IF Linköping 2 7 - 15 Önnereds HK 1    
06010317 sø 06/01 17:00 sø 06/01 Campus Arena F14 Slutspel B Final Spårvägen HF 9 - 5 Nödinge sk    
06010216 sø 06/01 16:00 sø 06/01 Idrottshuset E-Arenan F16 Slutspel A Final Ludvika HF 12 - 11 Alingsås HK 2    
06011817 sø 06/01 16:30 sø 06/01 Idrottshuset D F16 Slutspel B Final Skånela IF 10 - 9 IFK Bankeryd    
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
06010520 sø 06/01 18:00 sø 06/01 Elmia D-hallen 1 F10 Grp G HK Guldkroken Hjo 1 Finished Norrköpings HK      
06010820 sø 06/01 18:00 sø 06/01 Elmia D-hallen 2 F10 Grp H VästeråsIrsta HF 1 Finished HK Lidköping 1      
06012420 sø 06/01 18:00 sø 06/01 Elmia B-hallen 8 F11 Grp H Västerviks HF 2 Finished Stenungsunds HK 1      
06012720 sø 06/01 18:00 sø 06/01 Elmia B-hallen 10 F10 Grp G RP IF Linköping 2 Finished Gökstens BK Gul      
06010519 sø 06/01 17:30 sø 06/01 Elmia D-hallen 1 F10 Grp E VästeråsIrsta HF 2 Finished Skuru IK 2      
06010819 sø 06/01 17:30 sø 06/01 Elmia D-hallen 2 P10 Grp D Nässjö HF Finished HK Country 2      
06010919 sø 06/01 17:30 sø 06/01 Elmia D-hallen 3 P10 Grp C IFK Skövde HK 3 Finished IFK Skövde HK 1      
06011019 sø 06/01 17:30 sø 06/01 Elmia D-hallen 4 P10 Grp C IK Bolton Finished IF Hallby HK 2      
06012419 sø 06/01 17:30 sø 06/01 Elmia B-hallen 8 F11 Grp G IK Cyrus Finished Skövde HF Vit      
06012719 sø 06/01 17:30 sø 06/01 Elmia B-hallen 10 F10 Grp F HK Guldkroken Hjo 2 Finished HK Lidköping 2      
06010518 sø 06/01 17:00 sø 06/01 Elmia D-hallen 1 F10 Grp E IF Hallby HK Finished Skara HF Lila      
06010818 sø 06/01 17:00 sø 06/01 Elmia D-hallen 2 P10 Grp D IFK Skövde HK 2 Finished IFK Bankeryd 2      
06010918 sø 06/01 17:00 sø 06/01 Elmia D-hallen 3 P10 Grp B HK Country 1 Finished Skara HK      
06011018 sø 06/01 17:00 sø 06/01 Elmia D-hallen 4 F10 Grp F Skara HF Vit Finished Skövde HF Vit      
06012318 sø 06/01 17:00 sø 06/01 Elmia B-hallen 7 F12 Slutspel B Semifinal Gökstens BK Svart 14 - 11 Torslanda HK 2    
06012418 sø 06/01 17:00 sø 06/01 Elmia B-hallen 8 F12 Slutspel B Semifinal GF Kroppskultur 2 16 - 4 Önnereds HK GRÖN    
06012518 sø 06/01 17:00 sø 06/01 Elmia B-hallen 9 F10 Grp D Skuru IK 3 Finished Habo Handboll 2      
06012718 sø 06/01 17:00 sø 06/01 Elmia B-hallen 10 F10 Grp D RP IF Linköping 1 Finished Gökstens BK Svart      
06010416 sø 06/01 16:30 sø 06/01 KFUM-Hallen P13 Slutspel A Semifinal RP IF Linköping 2 14 - 8 HV Tidaholm    
06010517 sø 06/01 16:30 sø 06/01 Elmia D-hallen 1 F10 Grp C Skövde HF Grön Finished IK Cyrus      
06010717 sø 06/01 16:30 sø 06/01 Huskvarna Sporthall F13 Slutspel A Semifinal IK Baltichov Blå 11 - 8 Gustavsbergs IF HK    
06010817 sø 06/01 16:30 sø 06/01 Elmia D-hallen 2 P10 Grp D Norrköpings HK 2 Finished IFK Bankeryd 1      
06010917 sø 06/01 16:30 sø 06/01 Elmia D-hallen 3 P10 Grp A Åhus Handboll Finished Norrköpings HK 1      
06011017 sø 06/01 16:30 sø 06/01 Elmia D-hallen 4 P10 Grp B IF Hallby HK 1 Finished Önnereds HK      
06011617 sø 06/01 16:30 sø 06/01 Idrottshuset B P14 Slutspel B Semifinal IFK Mullsjö 6 - 16 Alingsås HK 1    
06011716 sø 06/01 16:30 sø 06/01 Idrottshuset C P14 Slutspel B Semifinal HK Country 5 - 11 IFK Kristianstad 1    
06012317 sø 06/01 16:30 sø 06/01 Elmia B-hallen 7 P12 Slutspel B Semifinal Alingsås HK 1 6 - 7 Vintrosa IS    
06012417 sø 06/01 16:30 sø 06/01 Elmia B-hallen 8 P12 Slutspel B Semifinal Åhus Handboll 12 - 7 Alingsås HK 2    
06012517 sø 06/01 16:30 sø 06/01 Elmia B-hallen 9 F10 Grp B IFK Bankeryd Vit Finished Hammarby Handboll      
06012717 sø 06/01 16:30 sø 06/01 Elmia B-hallen 10 F10 Grp C Skuru IK 1 Finished Alingsås HK BLÅ      
06010115 sø 06/01 16:00 sø 06/01 Attarpshallen A F12 Slutspel A Semifinal Skövde HF 1 7 - 12 Gökstens BK Gul    
Säkra Stormtrivs Atteviks Hobby Mårdskogs Passera Xano Elite Hotel IF Hallby HK City Hotel Länsförsäkringar O'Learys Tosito ITAB JEMAB Nybergs bil Rosenlunds Åkeri Work System Bygginvest Destination Jönköping Kempa Lekana Maskin Ny position FC Gruppen Stadium Kultur- och fritidsförvaltningen