You are viewing the results for Hallbybollen 2018. View the current results for Hallbybollen 2023 here.

List of registered teams

Club Team name Category
AIK Pojkar D1 (2008)
AIK Pojkar D2 (2007)
AIK Pojkar C1 (2006)
AIK P05 Pojkar C2 (2005)
AIK Pojkar B1 (2004)
AIK Flickor D1 (2008)
AIK Flickor D2 (2007)
AIK Flickor C1 (2006)
AIK Flickor C2 (2005)
AIK Flickor B2 (2003)
AIK Flickor B2 (2003)
AIK Flickor A1 (01-02)
Alingsås HK Pojkar D1 (2008)
Alingsås HK Pojkar D1 (2008)
Alingsås HK Pojkar C1 (2006)
Alingsås HK Pojkar C1 (2006)
Alingsås HK Pojkar C2 (2005)
Alingsås HK Pojkar B1 (2004)
Alingsås HK Pojkar B1 (2004)
Alingsås HK 3 Pojkar B1 (2004)
Alingsås HK Pojkar B2 (2003)
Alingsås HK Pojkar B2 (2003)
Alingsås HK Flickor D1 (2008)
Alingsås HK Flickor D1 (2008)
Alingsås HK Flickor D2 (2007)
Alingsås HK Flickor D2 (2007)
Alingsås HK Flickor C1 (2006)
Alingsås HK Flickor C1 (2006)
Alingsås HK Flickor C2 (2005)
Alingsås HK Flickor C2 (2005)
Alingsås HK Flickor B1 (2004)
Alingsås HK Flickor B2 (2003)
Alingsås HK Flickor A1 (01-02)
Alingsås HK Flickor A1 (01-02)
Eksjö BK Pojkar B2 (2003)
Eksjö BK Flickor C2 (2005)
Eskilstuna Guif Pojkar D2 (2007)
Eskilstuna Guif Pojkar D2 (2007)
Eskilstuna Guif Pojkar C2 (2005)
Eskilstuna Guif Pojkar C2 (2005)
Eskilstuna Guif Pojkar B1 (2004)
Eskilstuna Guif Pojkar B2 (2003)
Eskilstuna Guif Pojkar B2 (2003)
Eskilstuna Guif Flickor D2 (2007)
Eskilstuna Guif Flickor D2 (2007)
Eskilstuna Guif Flickor C2 (2005)
Falköpings AIK HK Pojkar C2 (2005)
Falköpings AIK HK VIT Flickor C1 (2006)
Falköpings AIK HK RÖD Flickor C1 (2006)
Falköpings AIK HK RÖD Flickor C2 (2005)
Falköpings AIK HK VIT Flickor C2 (2005)
Falköpings AIK HK RÖD Flickor B2 (2003)
Falköpings AIK HK VIT Flickor B2 (2003)
GF Kroppskultur Pojkar D2 (2007)
GF Kroppskultur Pojkar C1 (2006)
GF Kroppskultur Flickor C1 (2006)
GF Kroppskultur Flickor C1 (2006)
GF Kroppskultur Flickor B1 (2004)
GF Kroppskultur Flickor B1 (2004)
Gustavsbergs IF HK Flickor C1 (2006)
Gustavsbergs IF HK Flickor C2 (2005)
Gustavsbergs IF HK Flickor C2 (2005)
Gustavsbergs IF HK Flickor B1 (2004)
Gustavsbergs IF HK Flickor A1 (01-02)
Gökstens BK Flickor D2 (2007)
Gökstens BK Flickor D2 (2007)
Gökstens BK Flickor C1 (2006)
Gökstens BK Flickor C1 (2006)
H43 Lund Pojkar B1 (2004)
H43 Lund Pojkar B1 (2004)
Habo Handboll Pojkar D2 (2007)
Habo Handboll Flickor D1 (2008)
Hallstahammars SK HK Flickor A1 (01-02)
Halmstad Handboll Pojkar C2 (2005)
Halmstad Handboll Röd Pojkar C2 (2005)
Halmstad Handboll Flickor B2 (2003)
Hammarby Handboll Pojkar C2 (2005)
Hammarby Handboll Flickor C1 (2006)
Hammarby Handboll Flickor C2 (2005)
HK Aranäs Pojkar D2 (2007)
HK Aranäs Pojkar D2 (2007)
HK Aranäs Pojkar C1 (2006)
HK Aranäs Pojkar C2 (2005)
HK Aranäs Pojkar B2 (2003)
HK Aranäs Pojkar A1 (01-02)
HK Aranäs Pojkar A1 (01-02)
HK Aranäs Pojkar A1 (01-02)
HK Aranäs 1 Flickor C2 (2005)
HK Cliff Pojkar C1 (2006)
HK Cliff Pojkar B1 (2004)
HK Cliff Pojkar B2 (2003)
HK Country Pojkar D1 (2008)
HK Country Pojkar D2 (2007)
HK Country Pojkar C1 (2006)
HK Country Pojkar C2 (2005)
HK Country Pojkar B1 (2004)
HK Country Pojkar A1 (01-02)
HK Country Flickor D2 (2007)
HK Country Flickor C1 (2006)
HK Country Flickor C2 (2005)
HK Eskil Flickor B1 (2004)
HK Guldkroken Hjo Pojkar C1 (2006)
HK Guldkroken Hjo 05 Pojkar B1 (2004)
HK Guldkroken Hjo Flickor C1 (2006)
HK Guldkroken Hjo Flickor B1 (2004)
HK Lidköping Pojkar C2 (2005)
HK Lidköping Pojkar B1 (2004)
HK Lidköping Flickor D2 (2007)
HK Lidköping Flickor D2 (2007)
HK Lidköping Flickor C2 (2005)
HK Lidköping Flickor C2 (2005)
HK Lidköping Flickor B1 (2004)
HK Lidköping Flickor B1 (2004)
HK Lidköping Flickor A1 (01-02)
HK Lidköping Flickor A1 (01-02)
HK Silwing/Troja Pojkar B2 (2003)
HK Silwing Troja Pojkar C2 (2005)
HK Vaggeryd Pojkar C2 (2005)
HK Vaggeryd Pojkar B2 (2003)
HP Skövde 90 Pojkar C2 (2005)
Huddinge HK Flickor C2 (2005)
HV Tidaholm Pojkar C2 (2005)
HV Tidaholm Pojkar B2 (2003)
Höörs HK H65 Flickor C2 (2005)
Höörs HK H65 Flickor C2 (2005)
IF Hallby HK Pojkar D1 (2008)
IF Hallby HK Pojkar D1 (2008)
IF Hallby HK Pojkar D2 (2007)
IF Hallby HK Blå Pojkar C1 (2006)
IF Hallby HK Vit Pojkar C1 (2006)
IF Hallby HK Pojkar C2 (2005)
IF Hallby HK Pojkar C2 (2005)
IF Hallby HK Pojkar B1 (2004)
IF Hallby HK Pojkar B2 (2003)
IF Hallby HK Pojkar A1 (01-02)
IF Hallby HK Pojkar A1 (01-02)
IF Hallby HK Flickor D1 (2008)
IF Hallby HK Flickor D1 (2008)
IF Hallby HK Flickor D2 (2007)
IF Hallby HK Flickor D2 (2007)
IF Hallby HK Flickor C1 (2006)
IF Hallby HK Flickor C1 (2006)
IF Hallby HK Flickor C2 (2005)
IF Hallby HK Flickor C2 (2005)
IF Hallby HK Flickor B1 (2004)
IF Hallby HK Flickor B2 (2003)
IF Hallby HK Flickor A1 (01-02)
IFK Bankeryd Lag 1 Pojkar D1 (2008)
IFK Bankeryd Pojkar D2 (2007)
IFK Bankeryd Pojkar D2 (2007)
IFK Bankeryd Pojkar C1 (2006)
IFK Bankeryd Pojkar C1 (2006)
IFK Bankeryd Pojkar C2 (2005)
IFK Bankeryd Pojkar C2 (2005)
IFK Bankeryd Vit Pojkar B1 (2004)
IFK Bankeryd Blå Pojkar B1 (2004)
IFK Bankeryd Pojkar A1 (01-02)
IFK Bankeryd Lag 2 Flickor D1 (2008)
IFK Bankeryd Lag 1 Flickor D1 (2008)
IFK Bankeryd Flickor D2 (2007)
IFK Bankeryd Flickor D2 (2007)
IFK Bankeryd Flickor C1 (2006)
IFK Bankeryd Rosa Flickor C1 (2006)
IFK Bankeryd Flickor C2 (2005)
IFK Bankeryd Flickor C2 (2005)
IFK Bankeryd Flickor B1 (2004)
IFK Bankeryd Flickor B2 (2003)
IFK Bankeryd Flickor A1 (01-02)
IFK Karlsborg Pojkar B1 (2004)
IFK Karlsborg Flickor B1 (2004)
IFK Karlsborg Flickor A1 (01-02)
IFK Kristianstad Pojkar D2 (2007)
IFK Mullsjö Pojkar B1 (2004)
IFK Mullsjö Flickor A1 (01-02)
IFK Nyköping Pojkar C2 (2005)
IFK Nyköping Pojkar B2 (2003)
IFK Nyköping Vit Flickor C1 (2006)
IFK Nyköping Blå Flickor C1 (2006)
IFK Skövde HK Pojkar D2 (2007)
IFK Skövde HK Pojkar D2 (2007)
IFK Skövde HK Pojkar D2 (2007)
IFK Skövde HK Pojkar C1 (2006)
IFK Skövde HK Pojkar C1 (2006)
IFK Skövde HK Pojkar C2 (2005)
IFK Skövde HK Pojkar C2 (2005)
IFK Skövde HK Pojkar B1 (2004)
IFK Skövde HK Pojkar B1 (2004)
IFK Skövde HK Lag 1 Pojkar A1 (01-02)
IFK Skövde HK Lag 2 Pojkar A1 (01-02)
IFK Skövde HK Lag 3 Pojkar A1 (01-02)
IFK Tumba Handboll Flickor A1 (01-02)
IK Baltichov Pojkar B2 (2003)
IK Baltichov Flickor C1 (2006)
IK Baltichov Flickor C1 (2006)
IK Baltichov Flickor C2 (2005)
IK Baltichov Rosa Flickor B1 (2004)
IK Baltichov Lila Flickor B1 (2004)
IK Baltichov Flickor B2 (2003)
IK Bolton Pojkar C2 (2005)
IK Bolton Pojkar C2 (2005)
IK Bolton Pojkar B1 (2004)
IK Bolton Pojkar B2 (2003)
IK Bolton Pojkar A1 (01-02)
IK Bolton Flickor D2 (2007)
IK Bolton Flickor C1 (2006)
IK Bolton Flickor C2 (2005)
IK Bolton Flickor B2 (2003)
IK Cyrus Pojkar C1 (2006)
IK Cyrus Pojkar C1 (2006)
IK Cyrus Pojkar C2 (2005)
IK Cyrus Flickor D2 (2007)
IK Cyrus Flickor B1 (2004)
IK Cyrus Flickor B2 (2003)
Karlshamns HF Flickor A1 (01-02)
Karlskrona Handboll Pojkar A1 (01-02)
KFUM Trollhättan Flickor C2 (2005)
KFUM Trollhättan Flickor A1 (01-02)
KFUM Trollhättan Flickor A1 (01-02)
KFUM Ulricehamn Pojkar D1 (2008)
KFUM Ulricehamn Pojkar D2 (2007)
KFUM Ulricehamn Pojkar C2 (2005)
KFUM Ulricehamn Pojkar B2 (2003)
KFUM Ulricehamn Flickor D1 (2008)
KFUM Ulricehamn Flickor D2 (2007)
KFUM Ulricehamn Flickor C1 (2006)
KFUM Ulricehamn Flickor C2 (2005)
KFUM Ulricehamn Flickor B1 (2004)
Kungsängens SK Pojkar C2 (2005)
Kungsängens SK Pojkar B2 (2003)
Kungsängens SK Flickor B2 (2003)
Kungälvs HK Grön Pojkar D2 (2007)
Kungälvs HK Vit Pojkar D2 (2007)
Kungälvs HK Grön Pojkar C1 (2006)
Kungälvs HK Pojkar C2 (2005)
Kungälvs HK Pojkar B2 (2003)
Kungälvs HK Flickor D1 (2008)
Lidingö SK Flickor C2 (2005)
Lidingö SK Flickor B2 (2003)
Lidingö SK Flickor B2 (2003)
Ljungsbro/Malmslätt HF Flickor B1 (2004)
Ludvika HF Pojkar A1 (01-02)
Lödde Vikings HK Pojkar C2 (2005)
Lödde Vikings HK Flickor C1 (2006)
Lödde Vikings HK Flickor C2 (2005)
Mölndals HF Flickor B1 (2004)
Mölndals HF Flickor B1 (2004)
NKIK Flickor C2 (2005)
NKIK Flickor B2 (2003)
NKIK Flickor A1 (01-02)
Norrköpings HK Pojkar D1 (2008)
Norrköpings HK Pojkar B1 (2004)
Norrköpings HK Pojkar A1 (01-02)
Nässjö HF Pojkar C2 (2005)
Nässjö HF Pojkar B2 (2003)
Nässjö HF Pojkar A1 (01-02)
OV Helsingborg Pojkar A1 (01-02)
OV Helsingborg Flickor B2 (2003)
Ramunder HK Flickor B1 (2004)
Ramunder HK Flickor B1 (2004)
Redbergslids IK Pojkar D2 (2007)
Redbergslids IK Blå Flickor C1 (2006)
Redbergslids IK Flickor B2 (2003)
RP IF Linköping Pojkar D2 (2007)
RP IF Linköping Pojkar C1 (2006)
RP IF Linköping Pojkar C1 (2006)
RP IF Linköping Pojkar C2 (2005)
RP IF Linköping Pojkar C2 (2005)
RP IF Linköping Pojkar B1 (2004)
RP IF Linköping Pojkar B1 (2004)
RP IF Linköping Pojkar B2 (2003)
RP IF Linköping Pojkar B2 (2003)
RP IF Linköping Pojkar B2 (2003)
RP IF Linköping Pojkar A1 (01-02)
RP IF Linköping Pojkar A1 (01-02)
RP IF Linköping Flickor D2 (2007)
RP IF Linköping Flickor D2 (2007)
RP IF Linköping Flickor D2 (2007)
RP IF Linköping Flickor C1 (2006)
RP IF Linköping Flickor C1 (2006)
RP IF Linköping Flickor C2 (2005)
RP IF Linköping Flickor C2 (2005)
RP IF Linköping Flickor B1 (2004)
RP IF Linköping Flickor B1 (2004)
RP IF Linköping Flickor B2 (2003)
RP IF Linköping Flickor B2 (2003)
Skara HF LILA Flickor C2 (2005)
Skara HF VIT Flickor C2 (2005)
Skara HF Flickor B1 (2004)
Skara HF Flickor B2 (2003)
Skara HF Flickor A1 (01-02)
Skara HF Flickor A1 (01-02)
Skogås HK Flickor B1 (2004)
Skuru IK Pojkar B2 (2003)
Skuru IK Flickor D1 (2008)
Skuru IK Flickor D1 (2008)
Skuru IK Flickor B1 (2004)
Skånela IF Skånela IF Pojkar C1 (2006)
Skånela IF Flickor C2 (2005)
Skånela IF Flickor B2 (2003)
Skånela IF Flickor B2 (2003)
Skövde HF Röd Flickor D1 (2008)
Skövde HF Vit Flickor D1 (2008)
Skövde HF Svart Flickor D1 (2008)
Skövde HF Flickor D2 (2007)
Skövde HF Flickor D2 (2007)
Skövde HF Flickor C1 (2006)
Skövde HF Flickor C1 (2006)
Skövde HF Flickor C2 (2005)
Skövde HF Flickor C2 (2005)
Skövde HF Flickor C2 (2005)
Skövde HF Flickor A1 (01-02)
Skövde HF Flickor A1 (01-02)
Spånga HK Spånga HK Pojkar B1 (2004)
Spånga HK Pojkar B2 (2003)
Spånga HK Flickor A1 (01-02)
Stenungsunds HK Pojkar D2 (2007)
Stenungsunds HK Pojkar C2 (2005)
Stenungsunds HK Pojkar C2 (2005)
Strömstad HK Flickor A1 (01-02)
Särökometerna Flickor C2 (2005)
Torslanda HK Pojkar C1 (2006)
Torslanda HK Pojkar B1 (2004)
Torslanda HK Pojkar B1 (2004)
Torslanda HK Flickor B1 (2004)
Uppsala HK Pojkar C1 (2006)
Uppsala HK Pojkar B1 (2004)
Uppsala HK Pojkar B2 (2003)
Uppsala HK Pojkar B2 (2003)
Uppsala HK Pojkar A1 (01-02)
Uppsala HK Pojkar A1 (01-02)
Uppsala HK 1 Flickor A1 (01-02)
Uppsala HK 2 Flickor A1 (01-02)
Vadstena HF Pojkar B1 (2004)
Vadstena HF Pojkar A1 (01-02)
Vadstena HF Flickor C1 (2006)
Vadstena HF Flickor C2 (2005)
Vadstena HF Flickor B1 (2004)
Vadstena HF Flickor B2 (2003)
Vintrosa IS Flickor D1 (2008)
Vintrosa IS Flickor D2 (2007)
VästeråsIrsta HF Röd Pojkar C2 (2005)
VästeråsIrsta HF Vit Pojkar C2 (2005)
VästeråsIrsta HF Flickor C2 (2005)
Åhus Handboll Pojkar C2 (2005)
Åhus Handboll Flickor B1 (2004)
Åhus Handboll Flickor B1 (2004)
Åkersberga HK Pojkar C2 (2005)
Åkersberga HK Pojkar B1 (2004)
Åkersberga HK Pojkar A1 (01-02)
Åkersberga HK Flickor B1 (2004)
Årsta AIK HF Flickor D2 (2007)
Älmhult Handboll Flickor C2 (2005)
Önnereds HK Pojkar D1 (2008)
Önnereds HK Grön Pojkar C1 (2006)
Önnereds HK Svart Pojkar C1 (2006)
Önnereds HK Pojkar C2 (2005)
Önnereds HK Pojkar C2 (2005)
Önnereds HK SVART Flickor C1 (2006)
Önnereds HK VIT Flickor C1 (2006)
Önnereds HK Flickor B1 (2004)
Önnereds HK Flickor B1 (2004)
Önnereds HK Flickor B2 (2003)
Önnereds HK Flickor B2 (2003)